Vodárenský set 8L s frekvenčným meničom IVR-10-030S
Kód: SK000258
Viac za menej
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
ZADARMOZADARMO
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Množstevná zľava
1 ks
2 ks = zľava 2 %
3 ks = zľava 4 %
4 a viac ks = zľava 6 %
Tento set je vhodný na inštaláciu s čerpadlami do výkonu max. 2,2kW a s napätím na 230V.
Tento kompletný set obsahuje:
Frekvenčný menič IVR-10-030S 230V/max. 12A, 0,37-2,2kW - 1ks
Tlaková nádoba SPTB 8l, oceľová, stojatá - 1ks
Detailné informácie
Poradenstvo
Profesionálne poradenstvo
na trhu pôsobíme od roku 2010
Rodinná firma
Rodinná firma
ktorá má 14 rokov skúseností
Rýchlosť dodania
Rýchlosť dodania
tovar expedujeme do druhého dňa
Sklad
Veľké skladové zásoby
tovaru a materiálu
Podrobný popis
Tento kompletný set obsahuje:
Inteligentný regulátor čerpadiel frekvenčný menič - model IVR-10-030S m - je ľahko použiteľné ovládacie a ochranné zariadenie na pripojenie jednofázových hĺbkových čerpadiel, povrchových čerpadiel, ponorných čerpadiel atď., od 0,37 kW do 2,2 kW. Frekvečný menič slúži na udržiavanie konštantného tlaku vody zmenou otáčok motora čerpadla, má mnoho prevádzkových režimov prispôsobením sa rôznym elektroinštaláciám.
Výhody frekvenčného meniča IVR-10-030 S
APLIKÁCIA
Model IVR-10 S (230 V ) sa osvedčí všade tam, kde je potrebné udržiavať konštantný tlak vody v inštalácii, ovládať a chrániť čerpadlo.
Vhodné pre použitie:
  • domy / apartmány / dovolenkové domy,
  • farmy,
  • zásobovanie vodou zo studní,
  • zavlažovanie skleníkov, záhrad a polí,
  • zber a využitie dažďovej vody,
  • priemyselné zariadenia.
 PARAMETRE
  • Výkon čerpadla max: 2,2 kW,
  • Napájanie: 1~230 V prípustné kolísanie (160-260 V),
  • Výstupné napätie: 1~230V,
  • Prúd: 12 A,
  • Vstupná frekvencia: 50/60 Hz,
  • Výstupná frekvencia: 20-50/60 Hz,
  • Snímač tlaku: 4-20 mA, +24 V, 10 bar,
  • Rozsah nastavenia tlaku: 0,5-9 bar,
  • Rozmery: 210 x 173 x 124.
SET obsahuje:
NA TÚTO TLAKOVÚ NÁDOBU POSKYTUJEME PREDĹŽENÚ ZÁRUKU 5 ROKOV !!
SPTB 8 zvislá tlaková nádoba 1", PN10
VLASTNOSTI
  • Kvalitný vzduchový ventil s krytkou
  • Butylová membrána + polypropylénová vložka
  • Nerezové pripojenie
  • Epoxydová povrchová úprava
PREČO SA TLAKOVÉ NÁDOBY AQUAFOS NEKAZIA?
- Membrána je vyhotovená z butylu, čo je podstatne kvalitnejší materiál ako bežne používaná guma.
- Epoxidová povrchová úprava je neporovnateľne kvalitnejšia úprava ako lakovanie.
- Vďaka týmto vlastnostiam Vám na nádoby AQUAFOS s hrdosťou ponúkame 5 ročnú záruku.
Dodatočné parametre
Kategória: Riadiace jednotky na čerpadlá
EAN: SK000258
Druh položky: Frekvenčný menič
Maximálny výkon čerpadla: 2,2 kW