Frekvenčný menič IVR-10-030S 230V/max. 12A, 0,37-2,2kW
Kód: 5903887213851
Viac za menej
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
ZADARMOZADARMO
frekvenčný menič IVR 10 030 S
Skladom (13 ks)
Možnosti doručenia
Množstevná zľava
1 ks
2 ks = zľava 2 %
3 ks = zľava 4 %
4 a viac ks = zľava 6 %
Inteligentný regulátor čerpadiel frekvenčný menič - model IVR-10-030S m - je ľahko použiteľné ovládacie a ochranné zariadenie na pripojenie jednofázových hĺbkových čerpadiel, povrchových čerpadiel, ponorných čerpadiel atď., od 0,37 kW do 2,2 kW. Frekvečný menič slúži na udržiavanie konštantného tlaku vody zmenou otáčok motora čerpadla, má mnoho prevádzkových režimov prispôsobením sa rôznym elektroinštaláciám.
Detailné informácie
Poradenstvo
Profesionálne poradenstvo
na trhu pôsobíme od roku 2010
Rodinná firma
Rodinná firma
ktorá má 14 rokov skúseností
Rýchlosť dodania
Rýchlosť dodania
tovar expedujeme do druhého dňa
Sklad
Veľké skladové zásoby
tovaru a materiálu
Podrobný popis
Výhody frekvenčného meniča IVR-10-030 S
APLIKÁCIA
Model IVR-10 S/T (230 V / 400 V) sa osvedčí všade tam, kde je potrebné udržiavať konštantný tlak vody v inštalácii, ovládať a chrániť čerpadlo.
Vhodné pre použitie:
  • domy / apartmány / dovolenkové domy,
  • farmy,
  • zásobovanie vodou zo studní,
  • zavlažovanie skleníkov, záhrad a polí,
  • zber a využitie dažďovej vody,
  • priemyselné zariadenia.
 PARAMETRE
  • Výkon čerpadla max: 2,2 kW,
  • Napájanie: 1~230 V prípustné kolísanie (160-260 V),
  • Výstupné napätie: 1~230V,
  • Prúd: 12 A,
  • Vstupná frekvencia: 50/60 Hz,
  • Výstupná frekvencia: 20-50/60 Hz,
  • Snímač tlaku: 4-20 mA, +24 V, 10 bar,
  • Rozsah nastavenia tlaku: 0,5-9 bar,
  • Rozmery: 210 x 173 x 124.
Dodatočné parametre
Kategória: Riadiace jednotky na čerpadlá
Záruka: 2 roky
EAN: 5903887213851
Druh položky: Frekvenčný menič
Maximálny výkon čerpadla: 2,2 kW
Napätie: 230 V