Oznamujeme Vám, že objednávky prijaté od 8.2.2024 budú odosielané až po 21.2.2024 z dôvodu inventúry, rovnako oznamujeme partnerom, že predajňa bude vydávať tovar až od 21.2.2024. Ďakujeme za porozumenie.

Motorová tlmivka OF-M12A 1x230V, 12A

Kód: NK101520
Neohodnotené
Značka: ARCHIMEDE
289,56 € / ks 241,30 € bez DPH
Na dotaz

Detailné informácie

Poradenstvo
Profesionálne poradenstvo
na trhu pôsobíme od roku 2010
Rodinná firma
Rodinná firma
ktorá má 14 rokov skúseností
Rýchlosť dodania
Rýchlosť dodania
tovar expedujeme do druhého dňa
Sklad
Veľké skladové zásoby
tovaru a materiálu

Podrobný popis

Používa sa ako filter du/dt pri dlhých kábloch medzi meničom a motorom čerpadla (v závislosti od typu motora).

Frekvenčné meniče vyrábané firmou Electroil majú spínacie frekvencie tranzistorov v rozmedzí od 5 do 7,5kHz v závislosti od konkrétneho typu. Tieto frekvencie sú značne vyššie od bežnej frekvencii 50 Hz v rozvodnej sieti a v prítomnosti dlhších káblov ako 20m medzi meničom a motorom je možné pozorovať zvyšovanie únikových kapacitných prúdov voči zemi na prívodnom kábli k motoru. Tieto kapacitné prúdy môžu spôsobiť narastanie impulzných vysokonapäťových špičiek na motore, so špičkovými hodnotami v niektorých prípadoch vyšších ako 1000V, čo môže skrátiť životnosť izolácie motora ak nie je vyhotovená z kvalitného materiálu.

Pre prevádzku meniča s dlhým káblom k motoru, bez ohľadu použitia tlmivky (du/dt filter), vždy odporúčame použiť čerpadlo s motorom, ktorý má kvalitnú izoláciu. Vo všeobecnosti platí, že čím je motor kvalitnejší tým je dlhšia jeho životnosť, preto odporúčame voliť typy použitých motorov čerpadiel podľa dĺžky kábla medzi čerpadlom a meničom nasledovne (bez použitia tlmivky):

Dovolená dĺžka vodiča čerpadlo-menič bez tlmivky

Typ ponorného motora

do 30m

4SD

do 60m

STAIRS 4R

do 100m

Franklin Electric Encaps

Pri použití motorovej tlmivky (du/dt filter) medzi meničom a čerpadlom je možné použiť aj dlhšie dĺžky prívodných káblov.

Dodatočné parametre

Kategória: Riadiace jednotky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4 kg
Druh položky: Príslušenstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz