Filter CINTROPUR NW25 TE 1'' chlór

Kód: 3794
Neohodnotené
Značka: Cintropur
140,94 € –20 %
8948 filter cintropur nw25 te 1 chlor
140,94 € –20 % 112,75 € / ks 93,96 € bez DPH
Do 14 dní
Môžeme doručiť do:
25.3.2024

Detailné informácie

Poradenstvo
Profesionálne poradenstvo
na trhu pôsobíme od roku 2010
Rodinná firma
Rodinná firma
ktorá má 14 rokov skúseností
Rýchlosť dodania
Rýchlosť dodania
tovar expedujeme do druhého dňa
Sklad
Veľké skladové zásoby
tovaru a materiálu

Podrobný popis

Filter Cintropur NW ... na zápach a chuť zapríčinenú chlórom a inými organickými látkami, odstránenie pesticídov, insekticídov, chlórových rozpúšťadiel.

Cintropur NW ... - extrémne nízka tlaková strata a to aj pri veľkých prietokoch a vysokom stupni filtrácie mechanických nečistôt.

Cintropur NW má niekoľkonásobne väčšiu filtračnú plochu, čo má pochopiteľne za následok už spomínané nízke tlakové straty. 

Jednoduchá inštalácia aj údržba

  • Ďalšia nesporná prednosť mechanického filtra Cintropur NW  v porovnaní s konkurenciou je používanie tesniacich O krúžkov. V praxi to znamená, že namontovaný mechanický filter Cintropur možno rozmontovať a následne zmontovať bez použitia nástrojov. O-krúžky majú totiž veľmi dobre tesniace účinky i pri malých prítlačných silách a z tohto dôvodu stačí napr. dolný odkalovací ventil či výpust alebo prípojné zaskrutkovanie filtra utiahnuť iba rukou! 
  • V prípade poškodenia nejakej časti mechanického filtra Cintropur nie je nutné kupovať celý filter, pretože tieto filtre sa dajú rozobrať na mnoho častí, pričom každá časť je dostupná ako náhradný diel. Filter Cintropur NW ... je určený na filtráciu vody s teplotou do 50°C a možno ho použiť pre maximálne prevádzkové tlaky 1,6 Mpa, t. j. nielen na filtrovanie studničnej vody (spravidla nižšie tlaky 2 až 4 bar), ale aj na filtrovanie vody z obecných vodovodov, kde sú tlaky niekedy aj vyššie ako 6 bar. 
  • Filter Cintropur je vyrobený z kvalitného syntetického materiálu, ktorý umožňuje použitie v potravinárstve a pri úprave pitných vôd. Samozrejme, možno ho použiť aj na iné účely ako napr. na filtrovanie dažďovej vody, filtrovanie vody na napájanie zvierat, filtrovanie zavlažovacej vody či na iné účely – napr. ako filtre na zabránenie tzv. úletu častíc z filtrov s aktívnym uhlím, z filtrov na železo a mangán a pod.

Filter Cintropur NW ... obsahuje:

  • nádoba filtra
  • pripojovacie nádstavce
  • doťahovací kľúč

Dodatočné parametre

Kategória: Filtre na vodu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Druh položky: Filter CINTROPUR
Materiál: PP, PET, EPDM, mosadz
Max. pracovný tlak: 16 bar
Max. prietok: 500 l/hod
Max. teplota vody: 45 &deg, C
Pripojovací závit: 1 ''
Vhodné pre odfiltrovanie: chuť, chlór, pesticídy, zápach

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz