Prietokový frekvenčný menič Presscontrol EVO MT 11 3x230V do 2,2kW

Kód: NK101189
771,74 € –20 %
9392 prietokovy frekvencny menic presscontrol evo mt 11 3x230v do 2 2kw
771,74 € –20 % 617,40 € / ks 514,50 € bez DPH
Do 3 dní
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Detailné informácie

Poradenstvo
Profesionálne poradenstvo
na trhu pôsobíme od roku 2010
Rodinná firma
Rodinná firma
ktorá má 14 rokov skúseností
Rýchlosť dodania
Rýchlosť dodania
tovar expedujeme do druhého dňa
Sklad
Veľké skladové zásoby
tovaru a materiálu

Podrobný popis

Frekvenčný menič značky Watertech s pripojením dvoch vonkajších závitov 5/4”alebo 6/4”. Vhodný pre čerpadlá do výkonu 1.5kW a odberom do 11A. Zabezpečuje automatickú reguláciu tlaku v systéme pomocou ovládania výkonu čerpadla bez použitia tlakovej nádoby. Vhodné iba pre motory vo vyhotovení 3x230V.

PRESSCONTROL EVO je prietokový frekvenčný menič, čo znamená, že je automaticky chladený prečerpávanou vodou. Elektronika zariadenia je uložená na mosadznom disku, vďaka čomu sa zamedzuje jeho prehriatie a predlžuje sa samotná životnosť.

Vďaka regulácií a ovládaniu frekvencie čerpadla dokonalo reguluje výsledný tlak v systéme a spúšťa čerpadlo len ak je to potrebné a na výkon, ktorý je potrebný pre daný tlak. Takouto reguláciou otáčok, nielen že šetrí životnosť čerpadla, ale rovnako aj energie.

JENDODUCHÉ OVLÁDANIE

Celé ovládanie frekvenčného meniča spočíva v prvotnom nastavení hodnôt pri prvom štarte zariadenia. Tieto hodnoty nestratíte ani pri výpadku elektriny či prípadnej poruchy. Stačí nastaviť odber čerpadla, požadovaný tlak pri prevádzke a spínací (tlak pre zopnutie) čerpadla. O ostatné sa frekvenčný menič postará sám.

ŽIADNA TLAKOVÁ NÁDOBA

Nakoľko je v zariadení inštalovaná prietoková klapka, ktorá sleduje prietok vody v systéme zopnutie čerpadla je okamžité a netreba sa obávať žiadnych tlakových nárazov. Frekvenčný menič preto môžete používať bez starostí a nemusíte riešiť žiaden kontrolný servis či dofúkavanie tlakovej nádoby niekoľko krát ročne.

ŠETRÍ ENERGIU AJ ČERPADLO

Vďaka regulácií a ovládaniu frekvencie čerpadla dokonalo reguluje výsledný tlak v systéme a spúšťa čerpadlo len ak je to potrebné a na výkon, ktorý je potrebný pre daný tlak. Takouto reguláciou otáčok, nielen že šetrí životnosť čerpadla, ale rovnako aj energie.

Max. výkon motora

max. 1.5kW

Max. odber motora

max. 11A

Priemer závitov

5/4" / 6/4"

Krytie

IP65

Napätie

3x230V

Prevedenie

Prietokové zariadenie

Dodatočné parametre

Kategória: Riadiace jednotky
Hmotnosť: 5 kg
Druh položky: Frekvenčný menič
Maximálny výkon čerpadla: 1.5 kW

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz